Trzeci sezon Opowieści podręcznej jest coraz bliżej, obejrzyj rewolucyjny trailer!

Trzeci sezon Opowieści podręcznej jest coraz bliżej, obejrzyj rewolucyjny trailer!

Już za miesiąc na ekrany powróci nagradzany dystopijny dramat „Opowieść podręcznej”, w którym w roli głównej ponownie zobaczymy Elisabeth Moss. By zaostrzyć apetyt fanom serialu, Hulu właśnie wypuścił zwiastun nowego sezonu.


Podczas gdy dwa pierwsze sezony, oparte na słynnej powieści Margaret Atwood o tym samym tytule, ukazały ponurą przyszłość w związku z gwałtownym spadkiem liczby urodzeń, która w rezultacie doprowadziła do powstania totalitarnego reżimu i beznadziei, nowy zwiastun sugeruje bardziej pozytywny rozwój. W poprzednich odcinkach podejmowano już wysiłek wywrócenia systemu tyranii taki jak zamach samobójczy. W nawiązaniu na te desperackie próby, główna bohaterka Offred / June, spróbuje zorganizować ruch oporu i kolejną próbę zamachu stanu. Aby odnieść sukces, Offred musi znaleźć sojuszników, takich jak Nick i żona komendanta Serena.


Śledzić będziemy też losy jej córki Nichole, którą pod koniec drugiej serii przekazała przyjaciółce Ofglen / Emily, aby ta zaopiekowała się nią i bezpiecznie przetransportowała do Kanady. Sama Offred postanowia zostać w Gilead, by uratować swoją starszą córkę Hannah. Obsada serialu pozostanie bez zmian. Poza Elisabeth Moss, w głównych rolach zobaczymy Josepha Fiennesa jako komendanta Waterforda, jego żonę Serene zagra Yvonne Strahovski, służącą Ofglen Alexis Bledel, a przyjaciela Nicka Max Minghell. Pierwszy odcinek nowej serii „Opowieści podręcznej” będzie dostępny na ekranach HBO i HBO Go od 26 lipca.

Anna Gajewska
Anna Gajewska
10. 5. 2019


Podobne artykuły - Trzeci sezon Opowieści podręcznej jest coraz bliżej, obejrzyj rewolucyjny trailer!

Inne artykuły

Wszystkie artykuły

Strona główna