The Umbrella Academy ruszyła z drugim sezonem od ciekawej informacji zza kulis

The Umbrella Academy ruszyła z drugim sezonem od ciekawej informacji zza kulis

Niespodziewany zeszłoroczny hit komiksowy The Umbrella Academy, który pomógł Netflixowi pozbyć się obaw przed ukończeniem współpracy z Marvelem, sfinalizował scenariusz i etapy przygotowawcze do drugiej serii. Nic więc nie stało na przeszkodzie, żeby zebrać całą ekipę i rozpocząć zdjęcia.


Video zza kulis, pokazujące głównych bohaterów The Umbrella Academy ze scenariuszem do pierwszego odcinka drugiej serii oraz instagramowa fotka showrunnera Steve'a Blackmana z klapsem na planie, stanowi wyraźne potwierdzenie, że Netflix oficjalnie zaczyna nagrywać drugi sezon. Serial który wystartował w styczniu tego roku obejrzało 45 milionów widzów w ciągu pierwszych czterech tygodni. Było więc wyłącznie kwestią czasu, kiedy pojawi się kontynuacja. Ta, ku zaskoczeniu fanów, została zaaprobowana dopiero w kwietniu. Ale od tego czasu przygotowania ruszyły pełną parą. I znów spotkamy się z siedmioma członkami rodziny Hargreeves, którzy zostali wychowani przez multimilionera i ojczyma, Sir Reginalda.


Ten wybrał je i adoptował spośród 43 dzieci, które urodziły się na całym świecie w tym samym czasie matkom, które wcześniej nie wykazały żadnych oznak ciąży. Pierwszy sezon zakończył się porażką rodzeństwa w udaremnieniu planu zniszczenia Ziemi. Akademia Umbrella jednak wykorzystała zdolność Piątki do poruszania się w czasie i uniknęła powrotu do apokalipsy w przeszłości. Teraz będzie ponownie próbować zapobiec destrukcji planety. Drugi sezon będzie się składać z dziesięciu godzinnych odcinków. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Anna Gajewska
Anna Gajewska
28. 6. 2019


Podobne artykuły - The Umbrella Academy ruszyła z drugim sezonem od ciekawej informacji zza kulis

Inne artykuły

Wszystkie artykuły

Strona główna