Jennifer Aniston i Adam Sandler zamieszani w morderstwo w nowej komedii Netflix

Jennifer Aniston i Adam Sandler zamieszani w morderstwo w nowej komedii Netflix

Murder Mystery to nazwa nowej komedii detektywistycznej, w której ponownie spotykają się gwiazdy Hollywood Adam Sandler i Jennifer Aniston. Zabawny zwiastun obiecuje szaloną jazdę i egzotyczne miejsca.


Komediowy duet Jennifer Aniston i Adam Sandler ostatnio mogliśmy razem oglądać w filmie Żona na niby z 2011 roku. W najnowszej produkcji Adam Sandler gra Oficera Nicka, a Jennifer Aniston jego żonę Audrey, która uwielbia kryminały. Razem udają się w długą podróż poślubną do Europy, gdzie spotykają czarującego nieznajomego Luke'a Evansa, który zabierze ich na pokład jachtu należącego do multimilionera Terence'a Stampa. Ten zaś zostaje znaleziony martwy, a Aniston i Sandler stają się głównymi podejrzanymi o morderstwo i muszą się ratować ucieczką. Na podstawie zwiastuna filmu możemy cieszyć się na komedię romantyczną z elementami thrillera i kina akcji w stylu Bonda, ale nie zabraknie też wątków kryminalnych rodem z powieści Agathy Christie.


Adam Sandler, który podpisał ekskluzywny kontrakt z Netflix na produkcję kilku filmów i stand-upów, w przypadku Murder Mystery współpracował z nowym zespołem kreatywnym. Poprzednie produkcje pod szyldem Sandlera dla Netflixa takie jak The Do-Over, The Ridiculous 6, Sandy Wexler czy The Week Of nie należały do zbyt udanych. Wyjątek może stanowić dramat The Meyerowitz Stories reżysera Noaha Baumbacha ciepło przyjęty przez krytykę, ale wpisujący się raczej w festiwalową estetykę. Szczególnie obiecujące jest nazwisko nowego członka zespołu scenarzysty Jamesa Vanderbilt'a, który wcześniej pracował m. in. nad filmem Zodiak czy Niesamowity Spider-Man. Reżyserii natomiast podjął się Kyle Newacheck, wcześniej znany głównie za sprawą serialu Workaholics. Murder Mystery będzie dostępny na platformie Netflix od 14 czerwca.

Anna Gajewska
Anna Gajewska
8. 5. 2019


Podobne artykuły - Jennifer Aniston i Adam Sandler zamieszani w morderstwo w nowej komedii Netflix

Inne artykuły

Wszystkie artykuły

Strona główna